INTERNATIONAL BLADE SERVICE

Üst Düzey Profesyonellikte Dünya Genelinde Kanat Servis Hizmetleri

KSGÇ

En büyük önceliğimiz İş Güvenliği ve bunun yanında Kalite Politikamızdır. Uzmanlarımız LM Wind Power, Siemens-Gamesa, Vestas ve Nordex-Acciona haiz yeterlilikleri bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

International Blade Service üst düzey profesyonellikte dünya genelinde kanat servis hizmeti sağlamaktadır. Takımımız 20 yılın üzerinde tecrübe ile bu sektörde yer alan profesyonellerden oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Yelpazemiz, kanat tamirleri, kanat bakımı, çeşitli ekipmanlar ile kanat muayeneleri, teknik ölçümler, geliştirme ve iyileştirmeler. İlave olarak Mühendislik danışmanlığı ve müşavirlik hizmetleri de vermekteyiz.

REFERANSLARIMIZ

Firmamız, dünya çapında büyük rüzgâr enerjisi saha sahiplerine ve genel türbin servis sağlayıcılarına hizmetler sağlamıştır. EON, Vattenfall, Nordex-Acciona, GE Renewables.

International Blade Service

Firmamız, Danimarka’ nın kanat hizmetleri konusunda teorik ve pratik bilgi birikimi ve ilkeleri ile çok kültürlü yetenekli çalışanlarımız üzerine yapılandırılmıştır.

Nitelikli iş gücümüz ve yeterlilik sertifikasyonumuz ile LM Wind Power, Siemens-Gamesa, Vestas, Nordex-Acciona kanat markalarına hizmet sağlayabilmekteyiz.

Değerlerimiz İş Güvenliği, Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Görevi vaktinde tamamlamaktır.

Global Wind Organisation Membership

Daha Fazla Bilgi Edinmek için Şu anda bizimle irtibata geçin...