HAKKIMIZDA

International Blade Service 2019 yılında Danish Blade Service lider ekibi tarafından, Bölge Yöneticisi Mert Gün ile birlikte kuruldu. Danish Blade Service ise 2012 yılında Danimarka' nın Vamdrup şehrinde kuruldu. Danish Blade Service Yönetim kurulu ve İdari Ekibi, Global Rüzgar Enerjisi sektöründe ve Uluslararası kuruluşlarda İşletme Yönetimi 'nde +25 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Danimarka Blade Servisi ilk olarak Avrupa bölgesinde hizmet vermeye başladı ve şu anda tüm dünyada faaliyet göstermektedir.

International Blade Service alanında tecrübeli ve kanat servis hizmetleri konusunda derinlemesine bilgi birikimine sahip nitelikli çalışanlara sahiptir. İlave olarak, uzmanlarımız iple erişim hizmetlerinde +10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Kara ve Deniz üstü rüzgar türbinlerinde hizmet vermemize olanak sağlayan sertifikasyona (SPRAT seviye III) sahiptir. Tüm uzmanlar Küresel Rüzgar Organizasyonu(GWO) güvenlik standartlarını yeterliliklerini almıştır. Firmamız, Her daim öncelikle İş Güvenliğini – Kaza yok politikasını benimsemiştir.

 International Blade Service tüm kanat marka-modelleri için malzeme ve stratejik yedek parça bilgisine sahip olup, geniş tedarik ağına sahiptir. Müşterilerimize her zaman doğru malzeme, yedek parça, tedarikçi ve metodoloji kullanımı konusunda rehberlik etmeye hazırız.

International Blade Service kanat servis hizmetlerinde ciddi bir iş ortağı olarak adlandırılmayı hedeflemektedir. Felsefemiz, müşterilerimize karşı dürüst ve şeffaf bir diyalog sağlamak. Firmamız bu zamana kadar müşterileri ile güvenilirlik esasında ve uzun vadeli işbirliği ile ilişkisi içinde olmuştur.

International Blade Service organizasyon yapısı ve hizmetlerimiz için şirket sunumumuzu aşağıdaki linkten gözden geçirmenizi isteriz.

International Blade Service Şirket Sunumu

International Blade Service
International Blade Service About
KSGÇ
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ

Daha fazla bilgi edinmek için Şu anda bizimle irtibata geçin...