KSGÇ

Bizim için Kalite

 Prensip olarak, Kanat Onarımlarına olan talep dünya çapında hızla büyüyor. Bu yüzden sunulan hizmetleri en yüksek kalitede tutmak çok önemli olmaya başladı. Entegre yönetim sistemimiz ve sürdürülebilirlik vizyonu bizim için büyük anlam ifade etmektedir. En hassas olduğumuz konu, Kanat İmalatçıları ve Servis Hizmet sağlayıcılarının iş talimatları doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmemiz. Mutlak müşteri memnuniyeti vazgeçmediğimiz ilkemizdir.

Kalite Yönetim Sistemimiz EN ISO 9001: 2008'e göre sertifikalandırılmıştır. Bu da bize, LM Wind Power, Siemens-Gamesa, Vestas, Nordex-Acciona kanatlarının servis ve onarımını yapmamıza katkı sağlamıştır.

 Çalışanlarımız – Güvenliğimiz - Değerimizdir

 Biz çalışanlarımız ile birlikteyiz ve onlarla birlikte büyüyoruz. Çalışanlarımızın her zaman güvenliği önceliğimiz olmuştur. Kanat Uzmanlarımıza sektörün gerektirdiği düzenli İSG eğitimleri periyodik olarak vermekteyiz. Bu nedenle, küresel olarak hizmet verdiğimizden ülkelerin gerektirdiği yerel düzenlemelere azami önem göstermekteyiz.

İlave olarak, üst yönetimimiz tarafından da küresel çapta her bir çalışanımız için “risk yok” politikasının benimsemiştir. Yaşanan vakalardan çıkardığımız dersler, geri bildirim formları ve iş güvenliği toplantıları bizler için her zaman bir yaşam tarzı olmuştur.

 Geleceğimiz için Çevre

 Günümüzde, çevrenin ve doğaya saygının öneminin bir hayat meselesi olduğunu görüyoruz. Kanat Servis hizmetlerinde, bazı malzemelerin ve kimyasalların kullanılması gerektiğinden çevreye zarar vermek olasıdır. Bunun olmaması için en yüksek hassasiyeti göstermekteyiz. International Blade Service olarak çocuklarımızın geleceği için doğayı tüm coşkumuzla kucaklıyoruz. Karbonsuz yaşam prensibimiz ile 2030 yılına kadar karbon nötr firma olmayı hedefliyoruz.

International Blade Service Repair
KSGÇ
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ

Daha fazla bilgi edinmek için Şu anda bizimle irtibata geçin...